dakschade serviceService vraag dakwerk vacaturesVacatures

Verkoelen loopt voorop met biobased daken – van ambitie naar actie

19 juni 2025
Als eerste dakdekker ondertekenden wij in december 2024 het Commitment Biobased van Building Balance. Inmiddels zijn de eerste projecten in volle gang of gaan binnenkort van start:
Maastricht – Voor Woonpunt renovatie van 79 daken met Gutex houtvezelplaten van lokaal PEFC-gecertificeerd resthout in samenwerking met Bouwcombinatie Goessens.
Valkenswaard – In samenwerking met Knaapen dakrenovatie van 18 woningen met Isovlas Oisterwijk B.V. vlasisolatie. Inclusief biodiversiteit: nestkasten voor mussen en gierzwaluwen in opdracht van Woningbelang.
Roermond – In opdracht van Wonen Zuid hybride dakoplossing, met >50% biobased isolatie (IKO Atelia) en bitumenlagen van grotendeels gerecycled materiaal.
Erik Maas: “We beloofden het niet alleen – we gaan er voor. Dit is pas het begin van een toekomstbestendige dakenbranche.”

Onze bedrijfsvideo al gezien?

Heeft u een serviceverzoek?

Vul onderstaand formulier in en wij nemen contact met u op.

Velden met een * zijn verplicht
Door het invullen en versturen van dit formulier geeft u Verkoelen Dakspecialisten Weert opdracht voor het uitvoeren van werkzaamheden. Door het maken van een afspraak accepteert Verkoelen de opdracht en gaat Verkoelen een inspanningsverplichting aan, nadrukkelijk geen resultaatverplichting, om uw storing zo goed mogelijk te verhelpen. Verkoelen voert haar werkzaamheden uit onder de Algemene leverings- en aannemingsvoorwaarden, gedeponeerd bij de kamer van koophandel te Venlo en zullen op verzoek bij u worden aangeleverd. Ingegeven door de wet- en regelgeving op het gebied van veilig werken op hoogte, kan het zijn dat onze werkzaamheden ingepland worden met twee monteurs. Tarieven en uren op basis van nacalculatie waarbij op de bon het aantal uren van de monteurs worden vermeld. Er worden geen voorrijkosten in rekening gebracht, wel wordt minimaal één uur per aanwezige monteur in rekening gebracht.